Vezměte prosím na vědomí, že náš internetový obchod používá technologii cookies a zároveň automaticky neshromažďuje žádné informace, s výjimkou informací obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“). Více info naleznete v sekci Ochrana osobních údajů 

Kulma CHI Vibes Waver

GF8343EU

Vytvořte dokonalé vlny bez krepatění, nebo volné, plážové vlny!

Více informací

1 901 Kč

Skladem

Multifunkční kulma na vlasy CHI Vibes „Wave On” vytváří přirozené jak i volné, plážové vlny. Stačí rozhodnout pro typ stylingu a poté zvládnout jeho techniku. Multifunkční kulma na vlasy CHI Vibes „Wave On” využívá technologií na bázi pokročilých keramických materiálů, vytváří vlhké teplo které proniká do vlasů během stylingu, aby se zabránilo jejich poškození. Zajišťuje perfektně hladké a hedvábné vlasy.

Vytvořte dokonalé vlny bez krepatění, nebo volné, plážové vlny. Multifunkční kulma na vlasy CHI Vibes „Wave On” je vhodná pro všechny typy vlasů. Pro profesionálního stylistu nebo spotřebitele, který hledá multifunkční zařízení 2v1 k vytvoření dokonalých kudrlinek či oslnivých vln. Poskytuje profesionální výsledky stylingu bez vystavování vlasů zbytečnému teplu.

JEDINEČNÉ ÚČESY S JEDINEČNÝM STYLINGOVÝM NÁSTROJEM!

Vyzkoušejte novou multifunkční kulmu na vlasy CHI Vibes „Wave On”! Úplně nová kulma CHI Vibes Wave On Multi to oblíbený nástroj ve světě vlasového stylingu. Keramické destičky kulmy CHI Vibes „Wave On” jsou pozlacený růžovým zlatem, které uzamyká ve vlasech vysokou teplotu pro vytvoření dlhotravajúceho stylingu - dokážou dodat vlasům lesk, zabraňují krepatění a vytvoří úžasné zkroucené vlny nebo volné kadeře.  Multifunkční kulma na vlasy CHI Vibes „Wave On” nabízí pět nastavení teploty - díky tomu hodí se pro všechny typy vlasů včetně silných, tenkých, rovných, vlnitých a kudrnatých. Funkce jsou jednoduché a snadno použitelné a může je použít kdokoli!

Keramické destičky pozlacený růžovým zlatem umožňují dosáhnout skvělých stylingových výsledků, brání jejich poškození, poskytuje hedvábné, lesklé a hladké výsledky pro všechny typy vlasů. Kulma na vlasy CHI Vibes „Wave On” nabízí pět nastavení teploty - poskytuje všestrannost pro každého - i pro ty, kteří nemají tolik zkušeností s používáním stylingových nástrojů! CHI Vibes Wave On Multi-Functional Waver dodá vlasům objem a přirozený vzhled. Při tvorbě vašeho oblíbeného účesu oceníte zvětšení objemu vlasů bez zatížení!

Vlastnosti:

Jedinečné zakřivené destičky umožňují styling 2 v 1 zároveň přirozených jak i volných, plážových vln
Keramické destičky pozlacený růžovým zlatem zvyšují lesk vlasů a snižují krepatění.
Automatické vypnutí po 1 hodině
Otočná šňůra, délka kabelu  3,35 m
Dvojité napětí

Napsat recenzi

Kulma CHI Vibes Waver

Kulma CHI Vibes Waver

Vytvořte dokonalé vlny bez krepatění, nebo volné, plážové vlny!