Vezměte prosím na vědomí, že náš internetový obchod používá technologii cookies a zároveň automaticky neshromažďuje žádné informace, s výjimkou informací obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“). Více info naleznete v sekci Ochrana osobních údajů 

Značky Počet značek: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • BEYOND GLOW

  Botanická péče o pleť Beyond Glow.

  Unikátní přírodní kosmetika inspirovaná korejskou péčí (Korean Beauty) pro ty, kdo hledají okamžitou hydrataci a bezvadné výsledky v péči o pleť.

 • Bioelixire

  Hledáte přípravek, který spolehlivě dezinfikuje Vaše ruce ale zároveň nevysuší Vaši pokožku? Pak je dezinfekční emulze na ruce značky Bioelixire právě pro Vás!

 • Biosilk

  Biosilk je značka luxusní vlasové kosmetiky americké společnosti Farouk System. Značka Biosilk je jedinečná svými kosmetickými produkty, které obsahují vysoký podíl výtažků z přírodního hedvábí, vitaminů a účinných bylinných výtažků.

 • CHI

  Profesionální vlasová kosmetikaCHI - Cationic Hydration Interlink vyvinuta americkou společností Farouk Systems spojuje inovační technologii Ceramic Technology s hedvábnými proteiny a aminokyseliny a napojeno na Cationic Hydration Interlink dokonale regeneruje, hydratuje a zároveň zajišťuje péči o pokožku hlavy.

 • Matrix

  Značka vlasové kosmetiky Matrix je známá a oblíbená po celém světě. Nabízí profesionální kosmetiky pro péči o vlasy a styling. Používají ji nejen kadeřníci po celém světě, ale i zákazníci, kteří ošetřující vlasovou kosmetiku přivedli do svým domovů.

 • TIGI

  Produkty značky TIGI se řadí mezi profesionální vlasovou kosmetiku používanou těmi nejlepšími kadeřníky a stylisty po celém světě. Profesionální kadeřnická značka TIGI nabízí výjimečné produkty, jejichž design i složení navrhnuli skuteční profesionálové v oboru vlasové kosmetiky

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Odběr novinek

Zůstaňte informováni!
Získejte informace
o slevových akcích nebo nových produktech