Vezměte prosím na vědomí, že náš internetový obchod používá technologii cookies a zároveň automaticky neshromažďuje žádné informace, s výjimkou informací obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“). Více info naleznete v sekci Ochrana osobních údajů 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ VE 14DENNÍ LHŮTĚ

 

V souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. ze dne 14.09.2000 má každý zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží při zásilkové formě prodeje (zrušení objednávky ze strany kupujícího - odstoupení od smlouvy bez udání důvodu). Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení všech níže uvedených podmínek:

  1. zboží nesmí být použito (nesmí být porušený hygienický obal produktu)
  2. zboží musí být kompletni - vrácené v originálním obalu (úplné s kompletní dokumentací)
  3. zboží nesmí být žádným způsobem poškozeno
  4. společně s vraceným zbožím je třeba zaslat zpět také daňovy doklad - fakturu
  5. poštovné spojené se zasláním zboží zpět k prodejci hradí kupující, vracené zboží by mělo být při přepravě pojištěno na částku odpovídající hodnotě zboží
  6. zboží nesmí být zasíláno na dobírku, taková to zásilka nemůže být z naší strany přijata!

Lhůta pro odstoupení je 14 kalendářních dní a začíná běžet okamžikem převzetí zboží.

Pro využití práva na odstoupení od smlouvy nás musíte informovat o svém rozhodnutí odstoupit od této smlouvy formou jednoznačného prohlášení (formulář zde) odeslaného elektronickou cestou na email: emporiobeauty@seznam.cz Zboží nám můžete vrátit pouze po souhlasu Zákaznického servisu.

Při uplatnění nároku na vrácení zboží bez udání důvodu je třeba uplatnit následující postup:

1. Nejprve prosím vyplňte tento formulář vrácení zboží.
2. Vyplněný formulář je třeba vytisknout a opatřit podpisem. Vyplněný formulář následně zašlete emilem na adresu emporiobeauty@seznam.cz dříve, než budete odesílat zásilku se zbožím zpět. Vytištěný a podepsaný protokol a originál daňového dokladu (faktura) musí být vložen do zásilky, která bude obsahovat vrácené zboží. Zboží je třeba zabalit tak, aby obal dostatečně bránil poškození výrobku běhěm přepravy!
3. O vyřizování vrácení zboží Vás budeme následně informovat e-mailem.

Zboží odesílejte na adresu:

EMPORIO BEAUTY s.r.o.
Hradská 817/6a
789 83 Loštice

Při současném splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží finance budou vráceny v termínu 3-5 pracovních dní od okamžiku zkontrolování Vámi zaslané zásilky. Ve výjimečných situacích se tato doba může prodloužit na max. 14 dní.


V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno zpět.REKLAMAČNÍ ŘÁD

Tento reklamační řád v souladu s ustanoveními zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, v platném znění (dále také jen „občanský zákoník“) a z.č. 634/1992 Sb., zákon o ochraně spotřebitele, upravuje způsob a základní podmínky reklamace vad zboží a uplatnění nároků ze záruky uplatněna spotřebitelem. Je-li kupujícím podnikatel, není záruka poskytována, neshoda s kupní smlouvou je vyřízena v souladu s ustanovením z.č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník.
Reklamační řád se vztahuje na reklamace vad zboží, které je v záruční době nebo se jedná o rozpor s kupní smlouvou.

JAK REKLAMOVAT ZBOŽÍ? - KONTAKTUJTE NÁS​

Napište na naše zákaznické centrum na e-mail emporiobeauty@seznam.cz. Napište nám, že chcete reklamovat zboží a vše vyřídíme za vás. Vaším problémem se bude intenzivně zabývat náš zákaznický servis.

Jak ušetříte svůj i náš čas?
– Uveďte co nejpodrobnější důvod reklamace.
– Pokud máte fotku reklamovaného zboží, prosím, pošlete nám ji. Celý proces značně urychlíte.

 

UPOZORNĚNÍ: V případě, že byla závada způsobena přepravou, je nutné tuto skutečnost nahlásit přepravní službě v nejkratším možném termínu - reklamovat u přepravce lze zboží pouze v originálním obale, ve kterém bylo doručeno, včetně všech doplňkových obalů a transportních štítků.


Odběr novinek

Zůstaňte informováni!
Získejte informace
o slevových akcích nebo nových produktech