Vezměte prosím na vědomí, že náš internetový obchod používá technologii cookies a zároveň automaticky neshromažďuje žádné informace, s výjimkou informací obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“). Více info naleznete v sekci Ochrana osobních údajů 

Bioélixire Husté Vlasy doplněk stravy 300ml

Značka

BIO2253

Máte problémy s vypadáváním vlasů? Trápí i vás úbytek vlasů na temeni a objevuje se plešatost?

NOVINKA!!! Doplněk stravy Bioélixire Husté Vlasy s obsahem indického angreštu

poskytuje komplexní řešení problému vypadávání vlasů.

Více informací

555 Kč

Zboží momentálně není skladem

Bioélixire Husté Vlasy doplněk stravy na bázi indického angreštu (AMALAKI).

Jak funguje Bioélixire Husté Vlasy?

* Látky obsažené v doplňku stravy Bioelixire Husté Vlasy mají vědecky prokázané účinky pro růst vlasů.

* Jednotlivé složky doplňují sirup tak, aby měl komplexní působení - stimulují faktory nezbytné pro růst vlasů, posilují nejen vlasy, ale i nehty

* Bioelixire Husté Vlasy má antioxidační účinek, protizánětlivé, regenerační a hojivé vlastnosti

* Komplexní účinek na organizmus: antidiabetikum, antiaterosklerotikum,snižuje hladinu cholesterolu a chrání játra* Přípravek lze použít u lidí s hyperglykemií, hypercholesterolemií a hyperlipidemií.* Neobsahuje cukr, pouze jeho méně kalorickou náhražku - maltitolový sirup

Účinné složky:

Indický angrešt - v tradiční medicíně používá se  jako vynikající stimulant pro růst vlasů. Blahodárně působí na celé tělo: posiluje játra, snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, je využíván při léčbě kožních problémů. Patří mezi ovoce s nejbohatším zdrojem vitamínu C. Je silným antioxidantem, likviduje volné radikály. Odstraňuje z těla toxiny a omlazuje organismus.

Biotin má blahodárný účinek na stav vlasů, nehtů a pokožky. Má protizánětlivé vlastnosti. reguluje činnost mazových žláz. Příznaky nedostatku biotinu se projevují slabými a lámavými vlasy, suchou kůží, zvýšenou lámavostí nehtů. 

Zinek má protizánětlivý účinek, stimuluje proces hojení a regenerace tkání. má schopnost bránit buňky proti negativním vlivům volných radikálů, které jsou v prvé řadě odpovědné za proces stárnutí. Zinek pozitivně ovlivňuje kvalitu pokožky a vlasů.

L-cystein - zajišťuje pevnost a pružnost vlasů. Podílí se na produkci kolagenu, má antioxidační a protizánětlivý účinek. Má antioxidační, detoxikační účinky, působí jako ochránce jaterních buněk, podílí na eliminaci těžkých kovů.

Doporučená denní konzumace: 7,5ml denne

Vyrobeno v souladu s normou ISO 22000

Obsahuje: balení 300 ml, dávkovač a adapter.

---------

Mnoho žen si stěžuje na zvýšené vypadávání vlasů. Spolu s odborníky z oblasti medicíny a farmacie vytvořili jsme kompletní kosmetickou řadu, která zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů. Stres způsobený řídnutím vlasu nám vůbec nepomáhá, proto: buďte klidná a svěřte se do našich rukou! Při výrobě této kosmetiky jsme mysleli na ženy, které chtějí získat zpět hustou hřívu. Vědomi, že tyto problémy pramení ze zdravotního stavu, vytvořili jsme doplněk stravy Gęste Włosy. Věděli jsme, že na vypadávání vlasu nejvíce pomáhá holisticky přístup tak doplněk stravy posiluje organismus směrem zevnitř ven! Řadu rozšířili jsme o jemný šampon, kondicionér, který stimuluje vlasové folikuly a sérum! Chceme efektivně zastavit padávání vlasů i v případě kdy přetrvává dlouhou dobu. Musíte vědět, že naše řada Gęste Włosy má za úkol pečovat o pokožku hlavy a pevně ukotvit vlasové kořínky ve vlasové pokožce, a navíc kondicionér má antistatické účinky – omezuje vypadávání vlasů při česání.
Čistě veganské složení, zcela bez SLS a parabenu, žádná ze složek není náhodná – všechny mají skutečný dopad na zahuštění a posílení vlasů. Naší největší pýchou je řada Bioelixire Gęste Włosy!

Sérum je součástí kosmetické řady BIOELIXIRE Gęste Włosy/BIOELIXIRE Husté Vlasy na zahuštění a posílení vlasů. Další výrobky z této řady:
- Šampon Gęste Włosy
- Kondicionér Gęste Włosy
- Sérum Gęste Włosy

 

Napsat recenzi

Bioélixire Husté Vlasy doplněk stravy 300ml

Bioélixire Husté Vlasy doplněk stravy 300ml

Máte problémy s vypadáváním vlasů? Trápí i vás úbytek vlasů na temeni a objevuje se plešatost?

NOVINKA!!! Doplněk stravy Bioélixire Husté Vlasy s obsahem indického angreštu

poskytuje komplexní řešení problému vypadávání vlasů.